Kniha návštěv

Skvělé!

Video je super, máme doma bull a je to mimi, on by neublížil ani mouše , je to vše o výchově. Pes je obrazem svého pána! I z čivavy se dá vychovat agresivní pes. Jen tak dál!!

Psí školka Vejatom

Krásný video.Pes je obrazem svého pána.Je škoda,že někteří lidi vychovávají pejsky k agresivitě a přitom pejsek sám od sebe by byl hodný.

nazor

Sohlasim ze tito psi nejsou zlí to zalezí na lidske vychova .. vím že to asi nebude patřit mezi tuhle rasu ale meli sme Dobrmana a byl uzasny a pritulny a i oni jsou sou to dokonalí psi

Bojová plemena

Super video. Souhlasim jak si kdo psa vychovä takový je. Když budu zlá na čivavu tak i ta čivava může napadnout. Tak muj názor za vším hledej člověka

AMSTAF

Super video, souhlasím s vámi, tihle psi jsou skvělým přítelem, výbornou oporou. Mám 9ti letou fenku a lepšího psího kamaráda si neumím představit jak pro mě, tak pro mé děti.

Nejlepší přítel xAPBT

Ahoj video je perfektní. Opravdu jste odvedli skvělou práci. Bylo na case, aby někdo konečně lidem ukázal, že to není v Bull plemenech, ale v lidech. Sama mám doma fenku krizenku APBT Santé. Je to naše miminko a vzhledem k tomu že mám 4 děti je to největší mazel a miláček jakého jsme si kdy mohli přát. Díky že jste toto video natočili.

Anglicky bulterier

Máme rodině 2,5 létou holčičku dřív jsme měli rotvajler křízení s dobrman toho jsme měli z útulku deti miloval a k němu jsme si pořídili 4 měsíční fenku bulika a jine plemeno už nechceme zamilovali jsme si tohle plemeno od mala jsem tyhle plemena milovala i když mi lidé říkali že jsou zlý ale není to pravda jaky pan takový pes jak si ho vychovaji takový je znám plno lidi co mají tyhle plemena bul nebo bandog , čaje Corso a jina plemene který lidi říkají bojova plemena ale nejsou to bojova plemena jsou to miláčci a členem rodiny

Krásně natočeno.

Souhlasím ,je to dobře řečeno.Sama mám dva staffordy a nikdy jsem se nesetkala s jediným projevem ,byť sebemenší agrese vůči lidem. Pokud je pes dobře vychovaný a socializovaný nikdy nebude mít problém s chováním v jakékoliv situaci (a tím myslím všechny plemena, nejen bull.)

Stafbul

Krásné, děkuji za všechny tyto pejsky.

závislí mazlíčci

Super video a naprosto se s nim ztotožňuji. Mam 4 leteho pejska x AST a roční fenku x APBT, oba mám od štěňat, kdy jsem si je přivezl z útulku. Jsou to neuskuteční závisláci a neskutecni mazlíčci. Dekuji moc za vaše video a doufám, ze lidi změní svůj nazor na tyto úžasný psy.

Přidat nový příspěvek