Kniha návštěv

Staffbull

Sen přítele byl vždy Staffbull prave kvůli své charakteristice. Na první pohled z nej jde strach,ale ve skutečnosti by vás nejradši umazlil. Nedovolím si ho ani nechat před obchodem,mam strach, ze by mi odešel s každým :D S ostatními psy si hraje, kočky ma rad a děti miluje,jsou totiž blíž k zemi-snadněji se olizuji :D

Mazlíčci a pečovatelé.

Máme Amerického pibulteriéra a je to největší zlatíčko!Mám nemocné kyčle, půjdu na operaci a trpím hroznýma bolestma.Náš pejsek leží vedle mě a zahřívá mi nohy.Při bolestech trpí se mnou a kňučí.Je hrozně hodný,má rád naše kočičky a se synem (9) let je kamarád.Pejska mi přivedl syn,který ho měl od 1. roku,stěhoval se na byt,neměl ho kam dát.My máme rodinný domek se zahradou.Pejskovi bude teď v dubnu 5 let a je bez problému.Už ho nikomu nedám,je to rodinný příslušník všemi milovaný!!!Video je super,samozřejmě sdílím!

Super

Sama bull pejska nemám, ale jako pejskařka a dobrovolnice v útulku jsem často oslovována s pomocí hledání pejska.. Když se jedná o bytového psa do rodiny, většinou doporučuji bulíky. Nedám na ně dopustit. Skvělé video a doufám, že alespoň pár lidem otevře oči

bojová plemena jsou výmysl lidí

Ahoj, měla jsem fenku německého ovčáka a nyní fenku rotwajlera. Rozdíl je ve výchově i v přístupu rotwice k ostatním psům, moc kolektivní není i když jsem ji opravdu zodpovědně socializovala. Co však mají společné je obrovská láska k lidem a dětem a rodině všeobecně....vše je o výchově, zkazí se i jezevčík :) ale ostatní lidé vnímají tato plemena jako čisté zlo...s tím by se mělo něco dělat, větší osvětu atd.....

Psy tipu bull

Mám stafordku, před tím jsem měl ovčandu, jediný rozdíl vidím v tom, že výchova štěněte typu bull musí být preciznější, co se naučí, už se neodnaučí, nedá se zlomit, ovčák je daleko ohebnější. A druhá věc je kousnutí, ovčáka jsem rozdivočel, roztrhala mi rukávy a měl jsem šrámy, u stafordky si to nedovolím v takové míře. Je rozdíl když ve hře kousne ovčák a když staford.

Nejlepší přítel stafbul

Zdravím všechny video se my velice líbilo . Sám vlastním stafbula, už je to sice dědeček ale stále s duší
štěněte . Jen chci napsat že chování psa záleží jen na člověku jak si ho vychová takovýho má . To samé platí i o lidech . Pes má velké srdce plné lásky která se musi opětovat už od jeho narození .

video

pěkné video a souhlasím s Vámi, ale co mě opravdu nadzvedlo je, že je na fotce u článku pes potrhal holčičku a napadl svého pána, je můj pes který byl světový šampion a v životě nikoho nenapadl, natož by pokousal!!! prosím když si stahujete fotky, neočerňujte nevinné i když psi jsou vlastně nevinní všichni, jen majitelé z nich udělají ty špatný. pokud jste to stáhli přímo z novin? prosím o jejich název a kdy byl článek uveřejněn? budu to řešit dál, protože novináři jsou banda lživých kreténů.

Bojová plemena neexistují ;)

Ať si říká kdo chce co chce! Souhlasím s tím co zaznělo ve videu! Záleží jen a jen na člověku!! PES JE OBRAZEM SVÉHO PÁNA!!! :)

vše je o lidech

Naprosto souhlasím s videem. Pes se nikdy zlý nenarodí, záleží, v jakém prostředí vyrůstá a jaký vztah si utvoří s člověkem. Jen nevhodný přístup udělá ze psa nezvladatelného a u těchto plemen, s jejich fyzickou dispozicí je to bohužel pak horší. Proto si myslím, že tyto psi by měli mít lidé, kteří jsou důslední, ale klidní a ne si ho pořizovat jen proto, že je hezký nebo moderní. To teda platí myslím u všech plemen. Já osobně mám psa rhodeského ridgebacka a fenku jacka russella a řekla bych, že tvrdohlavější je fenka :-). Ale oba v pohodě. Takže je to o lidech :-).

utika i pred potkanem

Máme kříženku staforda,malé dítě,potkany a ještě hlídáme pejska(pouliční oříšek) kamatŕádovy a vše je úplně v pohodě.Vím že by neublížila,synáček může udělat cokoliv(samozřejmně pod naším dohledem) a když se jí něco nelíbí tak se zvedne a jde pryč.Proto s videem naprosto souhlasím. :)

Přidat nový příspěvek