Kniha návštěv

video

pěkné video a souhlasím s Vámi, ale co mě opravdu nadzvedlo je, že je na fotce u článku pes potrhal holčičku a napadl svého pána, je můj pes který byl světový šampion a v životě nikoho nenapadl, natož by pokousal!!! prosím když si stahujete fotky, neočerňujte nevinné i když psi jsou vlastně nevinní všichni, jen majitelé z nich udělají ty špatný. pokud jste to stáhli přímo z novin? prosím o jejich název a kdy byl článek uveřejněn? budu to řešit dál, protože novináři jsou banda lživých kreténů.

Bojová plemena neexistují ;)

Ať si říká kdo chce co chce! Souhlasím s tím co zaznělo ve videu! Záleží jen a jen na člověku!! PES JE OBRAZEM SVÉHO PÁNA!!! :)

vše je o lidech

Naprosto souhlasím s videem. Pes se nikdy zlý nenarodí, záleží, v jakém prostředí vyrůstá a jaký vztah si utvoří s člověkem. Jen nevhodný přístup udělá ze psa nezvladatelného a u těchto plemen, s jejich fyzickou dispozicí je to bohužel pak horší. Proto si myslím, že tyto psi by měli mít lidé, kteří jsou důslední, ale klidní a ne si ho pořizovat jen proto, že je hezký nebo moderní. To teda platí myslím u všech plemen. Já osobně mám psa rhodeského ridgebacka a fenku jacka russella a řekla bych, že tvrdohlavější je fenka :-). Ale oba v pohodě. Takže je to o lidech :-).

utika i pred potkanem

Máme kříženku staforda,malé dítě,potkany a ještě hlídáme pejska(pouliční oříšek) kamatŕádovy a vše je úplně v pohodě.Vím že by neublížila,synáček může udělat cokoliv(samozřejmně pod naším dohledem) a když se jí něco nelíbí tak se zvedne a jde pryč.Proto s videem naprosto souhlasím. :)

souhlas

Syn má stafordku je to zlatíčko jak jeho děckám nic neudělá tak i u mě se chová krásně to mam taky pejsky a kočky , dokonce se do mého kocoura zamilovala , je to jen o výchově psa ne o plemeni , každy pes se může skazit a bude z něj drban , jinam osobně znám další dva stafordy od štěněte jsou užasný

Největší mazlíci

Můj přátel má bulteriéra a já retrívra musím říct že oba to jsou největší mazlíci co znám. :-D

staford

mam dva stafordy a uz bych jine plemeno ani nechtel neni co vic rict

:)

Ahojte
Super dokument stručný a výstižný
Mám doma krásneho veľkého staforda a čoraz častejšie sa stretávam s pozitívnymi reakciami keď ho venčím a k tomu dopomahaju projekty ako je ten váš

Není zlý pes jenom člověk

Psy tipu bull jsou naprosto vyrovnaná plemene pokud se správně vedou pokud je dostane do ruk člověk magor potom se může stát z takového zbraň . Tak že závěr není zlý pes jen člověk.

Re: Není zlý pes jenom člověk

Kamaradka takoveho psa mela pak se ji narodil syn a kdyz byl maly tak se k tomalymu nikdo cizi nesmel priblizit melo ho jako zavlastniho kdyz povyrostl tak sy nani mohl i lehnout a na sy to nechala lybyt a navyc spala snim byla mazlyva a pratelska ale panicku sy hlydala nikdo ji na velikonoce nemohl vysupat ale kazdeho vytala uni doma proste super pes

Přidat nový příspěvek