Kniha návštěv

Může za to chovatel!!

Je to v lidech! Pořídí si psa na ktereho pak mají málo času a nevěnují se mu jak by měli nedají mu žádné základy poslušnosti špatně je socializují a pak to dopadá zle. Tohle plemeno jsem v životš měl tu čest potkat a vždy to byli mazlové největší. Média přehánějí a lžou dokud budou neustále takto negativně hovořit o tom to plemenu psů nic se nezmění je potřeba se ohradit co v největším počtu aby to to přestali dělat!!

stafouši - miláčci

Máme už 2.stafordku, neměnila bych, naprosto ideální rodinný pes, i k dětem a osobnost, pohodář, velkorysý, s nadhledem a smyslem pro humor, kašpárek s nádhernou psí duší, obrovským srdcem a hlubokou láskou k člověku, ideální parťák pro život, mít bulla znamená - absolutní vztah , symbiózu, lásku a závislost, ...kterou už nikdy nepřekonáte, jakmile takovou úžasnou bytost jednou poznáte...

souhlasím

Psa nemám, umřela. Jiného nechci. Ale ráda bych vyjádřila svůj názor...." jaký si to uděláš, takový to máš"... a btw, když mě ve 12ti málem sežrali psi ( napadli mě u kasáren na přístupové cestě) tak to fakt tohle plemeno nebylo.

Plemeno ano, ale ne bojové

Kdy už člověk začne nazývat věci pravým jménem?? Bojové?? V čem, leda v souboji s hloupostí :-( Mám doma dva bulldozéry a neměnila bych. S krutostí jsem se setkala jen u lidí, ne u těchno psů.

souhlas

25 let jsme měli boxery,kteří mi ,,vychovali,, 2 děti. V současné době mám 2 jorkšírky. Mám okolo sebe sousedy, kteří měli nebo mají bulíky. Jsou to úžasní miláčci. Neexistuje plemeno,které je nebezpečné. Přesně jak říkají na videu
záleží na výchově, nejen psa, ale i okolí. Pokud budu já nebo nechám své děti provokovat jakéhokoli psa třeba za plotem nemůžu se pak divit, že se naštve. Pořád to je zvíře a brání sebe a své okolí.

Pitbul

Mám vlastní cvičák a pitbula. Pořídil jsem si ho kvůli tomu abych dokázal že je to v lidech a ne ve psech

Žádná rasa není bojové plemeno

Podle mě nezáleží na rase psa, ale záleží na tom jak se chová člověk. Žádný pes nemá být souzen, nežli zjistíte jak žil a jak byl vychován. A to,že prý BULL je bojové plemeno?? Co ostatní plemena, která napadla člověka... to už nejsou bojová plemena... Asi tak... My BULL sice nemáme a máme fenku, která je miláček všech... Když jsem byla malá pokousal mě vlčák, tím jen chci říct není žadné bojové plemeno, jen lidi, který neumí psa vychovat a mít ho rádi...

Re: Žádná rasa není bojové plemeno

Собака-это истинный друг,который никогда не обманет и не предаст.Независимо от породы.собака ведет себя так.как воспитает ее хозяин.Нет плохих собак.есть плохие люди.к сожалению....У нас есть знакомый питбуль-очень ласковый,хороший.самый лучший "няня":))) Спасибо вам за понимание! У моей дочери два "сыночка" : немецкая длинношерстная овчарка Патрик и цверкшнауцер Фрай.Я очень огорчаюсь.когда некоторые люди тыкают в Патрика пальцем и говорят:"Это пес-убийца". Это так неприятно и горько.Но,хорошо,что таких людей очень мало....ведь наш Патрик.несмотря на свой размер и рост очень добрый:)))

Souhlasi i Maxik

Mame rocniho pitbulla a je to pes kterej miluje lidi i zvirata. Pokazde jak nekoho vidi, tak by chtel byt hned s kazdym kamarad. Takze vyraz "bojove plemeno" vubec neuznavam a nepodporuju. Vzdycky zalezi jak se mu clovek bude venovat a vychovavat ho, podle toho ten pejsek bude mit vlastnosti.

bojové plemeno neexistuje

Jen existují lidi, kterým jakýkoli pes do ruky nepatří.
Pokud by byla povinně zavedena registrace a základní zkouška ovladatelnosti každého psa do jeho určitého věku, potíží by ubylo. Čas s energií strávenou těmito debatami a kampaněmi by mohly vynaložit účelněji.

Přidat nový příspěvek