Kniha návštěv

Re: Re: Není zlý pes jenom člověk

Máme už druhého stafordšírského bulteriéra. Velice klidná a vyrovnaná fenka, naprosto poslušná, oddaná a milující. Nechá si cokoli líbit, na vycházkách nemusí být na vodítku, neboť se od nás nevzdaluje .

video bull plemenach

Veľmi pekne video. Dôležite je všade hovoriť že je to o človeku ako si ho vychova. Ale problem je ,ako zabraniť nevhodnym typom ľudi aby si zadovažili takeho psa. Lebo je rozdiel keď pokuše ovčiak a ked pokuše pes plemena bull. Pes skazeny vychovou človeka.

souhlasím

Super,jen by to chtělo aby o bull více mluvili i v televizi,ano oni mluví,ale pouze to špatné a pak vznikají ty hnusné flámy,které mě přivádí k nepříčetnosti,jen hloupí člověk řekne že bull je agresivní a nebezpečný.Je to smutné a byla bych mooc ráda,aby těch hnusných flámů byl konec,

Boji se maximalne bourky

Mam bull psa nalezeneho z parku v pul roce byl popaleny od cigaret a bal se vseho co se sustlo.Ted je to dvanactilety deda co miluje deti a je absolutne bezkonfliktni.Je to nas milacek.Kdyby nebylo nezodpovednych lidi,tak se tato reklama temto psum nedela.To video je super,chce to delat osvetu porad dokola.

souhlasím

Souhlasím se vším, co bylo na videu. Pes se nerodí zlý, je to stránka čistá a záleží na člověku, co na ni napíše. Pes je obrazem svého pána. Když je zparchantělý člověk, je takový i pes. A nenávidím ty hry, kdy se lidi baví, jak proti sobě bojují doslova na život a smrt zvířata, jen proto, aby se pár blbečků ukojilo. Já zatím žádné špatné zkušenosti se psy nemám, i s cizími. Nejdřív se ovšem zeptám páníčka, zda si mohu jeho psa pohladit, žádný problém. A pes ovšem také vycítí, s kým má tu čest. VŠE JE V LIDECH, NE V PSECH!!!!!

bull pes = nejlepší chůva

Mám bulíka a je to přesně ten typ psa,kterému bez problému "svěřim" dítě...jejich "útok" je upusinkování...rozdíl oproti krysaříkovi,kterého mají rodiče...to je opravdové zlo...

Nej pes se všemi 5p na světě

Mám am.pittbullteriéra,kterého se mi podařilo tak neskutečně dobře vychovat,že vím,že už lepšího psa mít asi už nikdy nebudu..i jeho potomstvo je stejně skvělé jako on.tito psi jsou milující,vděční,věrní,inteligentní někdy až moc,chápaví a přizpůsobiví a každý pes nám bude vracet to,jak se k němu chováme!

Tosa inu

Vzali jsme si z útulku TOSA INU křížence,ale nejspíš se jednalo o křížence a možná i Mastifa.Tak neuvěřitelnou plyšovou hračku jste nezažili.Byla asi 10ti letá tak měla dovoleno téměř všechno.Vadili ji montérky to bylo asi jediné.Ale vzhledem k tomu že ji téměř chybělo oko,byla skoro hluchá na straně oka,které měla špatné její fobie z vody se rovnala záchvatu šílenství,měla podle veterináře prokopnutá žebra a někdo jí nejspíš po páteři mlátil násadou takže několik obratlů měla zničených a na jedné zadní noze měla až do kosti rýhu kolem dokola jak byla uvázána asi řetězem......A divili by jste se že by kousla?Já ne.....Naopak bych ji nechala aby si to s tím dementem co jí týral vyřídila jednou pro vždy.Protože naše slavná ubohá justice udělá TYTYTY a psa vrátí majiteli.

Souhlas

Spousta lidí dnes bohužel bere jakákoliv zvířata spíš jako věc a ne živého tvora. Vidím to na místní skupině FB. Převážně mladí lidé "daruji psa, nemám na něj čas, mám alergii, chodím do práce..." Nepřebírají vůbec odpovědnost za své rozhodnutí si zvíře pořídit a klidně se ho vzdají, ještě navíc dávají najevo, že mají srdce, protože ho nabízí a neuvážou ho někde v lese :-( . Smutná realita.
Máme sice malé plemena, jednou od štěněte a další již druhé z útulku. Tato má 10 let, předchozí měla 15 let (po roce zemřela). Na obou je vidět jak se snaží přizpůsobit velké změně ve svém životě. Snaží se (a už se jim to podařilo) se sžít s novým domovem a jeho zvyky. I když "naše" je maltézačka, první osvojená byla také maltézačka a druhá je border teriér, takže i vzhledově odlišné od bultíků - když se člověk s nimi sžije, tak vidí, že pokud se jim majitelé věnují, fungují jako rodina a zapadnou do života. Kdybychom na ně kašlali, neměli čas tak to povede k tomu, že se nesžijí a budou si dělat co chtějí a pak to může přerůst do agresivity - ale jsem zase na začátku, je to totiž jen o lidech a tedy majitelích, jaký přístup ke zvířatům mají ;-)

je to vždy jen o člověku

je to jen o výchově a chování majitele ke psovi :) když na něj budu svině, bude to oplácet mně i okolí a podle mně takový člověk by si psa ať už bula nebo jakéhokoliv jiného psa neměl brát a hlavně by i majitelé štěňat se měli zamyslet komu psa dávají do rukou.

Přidat nový příspěvek