Kniha návštěv

Bojová plemana

Toto video je super a velmi pravdivé.Nejsem majitel tohoto plemene ale máme doma labradora. Můj názor je že vše je o výchově tudíž jaký člověk takový pes.Dceru mu napadl vlčák a syna zase jezevčík.

Milaček- Americky staford

Moc hezky napsano a každou kampanˇ co se te týka těchto plemen ráda podpořím. Mám 6 staforda a nikdy jsem se nesetkala stím,že by někoho napadl. On sám byl už 3 napaden a to vlčakem. Má rad lidi,děti a je hlavně výborný kamarád mému 4 synovi. A jsem názoru,že jak si svého pejska naučíme,tak takového ho budeme mít.

miláček

Má křížence staford x vlčák a nic úžasnějšího jsem nikdy neměla. Za vším zlým u zvířat všeobecně mohou lidé. Držím Vám palce, video je suprové.

Dekuji!

Děkuji za video! Pojďme točit a šířit další, ať ukážeme i ostatním, že naši bull miláčkové neubližují! Mám 2,5 letou Isabellu stafordšírský bullterier a být bez ní už si nedovedu představit❤️
Díky, díky a ještě jednou díky!

Skvělé!

Video je super, máme doma bull a je to mimi, on by neublížil ani mouše , je to vše o výchově. Pes je obrazem svého pána! I z čivavy se dá vychovat agresivní pes. Jen tak dál!!

Psí školka Vejatom

Krásný video.Pes je obrazem svého pána.Je škoda,že někteří lidi vychovávají pejsky k agresivitě a přitom pejsek sám od sebe by byl hodný.

nazor

Sohlasim ze tito psi nejsou zlí to zalezí na lidske vychova .. vím že to asi nebude patřit mezi tuhle rasu ale meli sme Dobrmana a byl uzasny a pritulny a i oni jsou sou to dokonalí psi

Bojová plemena

Super video. Souhlasim jak si kdo psa vychovä takový je. Když budu zlá na čivavu tak i ta čivava může napadnout. Tak muj názor za vším hledej člověka

AMSTAF

Super video, souhlasím s vámi, tihle psi jsou skvělým přítelem, výbornou oporou. Mám 9ti letou fenku a lepšího psího kamaráda si neumím představit jak pro mě, tak pro mé děti.

Nejlepší přítel xAPBT

Ahoj video je perfektní. Opravdu jste odvedli skvělou práci. Bylo na case, aby někdo konečně lidem ukázal, že to není v Bull plemenech, ale v lidech. Sama mám doma fenku krizenku APBT Santé. Je to naše miminko a vzhledem k tomu že mám 4 děti je to největší mazel a miláček jakého jsme si kdy mohli přát. Díky že jste toto video natočili.

Přidat nový příspěvek