Kniha návštěv

nejlepší

Děkuji za video

Poděkování

Děkuji za super video a osvetu :)

Krásné video

Moc hezké a pravdivé video. A hlavně trefné jak si kdo každý pejska vychová takový bude... Taktéž máme stafortku a 2 děti a můžu říct že je spíše hlídá ale neublíží...

Staford

Moc pěkně udělané video. Máme doma amerického staforda a je to miláček rodiny. Neublížil by ani mouše. Z každého psa dokáže člověk udělat agresivního.. Záleží, jak se k němu jeho pan bude chovat a k čemu ho bude od mala učit..

Hezke video

Moc hezky udělané video. Více takových.

Skvělé video ❤️

Krásné video podle pravdy. Moc se mi líbilo. Doufám že pomůže k tomu aby lidé změnili názor na tato plemena. Sama jsem měla stadord x ovčák. Naprosto úžasná fena milující děti, lidi i ostatní zvířata.

Chlupatá zlata

Video se mi velmi líbilo,víc takových!!!

Nazor

Psy maji stejne povahy jako lide. Je smutne ze nekteri lide cvici tyto plemena na zapasy, coz vyvolava u lidi milne myslenky. Nebezpecny muze I Kokrspanel, Pudl ci jine male plemeno…. Ja mam bohuzel nemam toto plemeno ale znami jo. Chodime spolu na prochazky a co muzu rict jsou to velci mazli a ikdyz se moc nezname vzdy si prijdou pro pohlazeni i kudl. Problem neni v plemenu psa ale v lidech !!!!!!!

Poděkování

Chtěl bych Vam poděkovat za úžasné video které vede k osvětě takzvaných bojových plemen. Sam mam doma pitbullku a amstafa. Jsou to miláčci naprosto úžasní. Jsouto členové rodiny. Žádné jiné zvíře na světě a dokonce ani někteří lidé nedokáží dát tolik lásky jako tito psi. Ještě jednou moc díky za takové video. S pozdravem Vrána Mirek

Bojová plemana

Toto video je super a velmi pravdivé.Nejsem majitel tohoto plemene ale máme doma labradora. Můj názor je že vše je o výchově tudíž jaký člověk takový pes.Dceru mu napadl vlčák a syna zase jezevčík.

Přidat nový příspěvek

kampaně na pomoc psům

Litvínov, Křížatky +420 704 746 761 kampan.na.pomoc.psum@seznam.cz